Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni a gólyabálra/a...

Érdemes elmenni a gólyabálra/avatóra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem lustaságból nem mennék hanem betegségből.

Elmenni még eltudnék csak nem akarok fölöslegesen bemenni és szét szórni a bacikat.Tehát mik a tapasztalatok?

2012. szept. 27. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekes hülyeség az gólyaavató, a gólyabál meg egy marhaság. Nem is értem, mitől bál ez. Már midnen hülyeséget bálnak neveznek, ahol több ember van és zene.
2012. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hát nálunk Erdélyben pl a gólyabálra érdemes lenne elmenni. Itt vetélkedő szerüség, tncolnak, énekelnek meg lehet nevetni egy csomót meg minden.

Nézd ezt pl http://www.youtube.com/watch?v=IdAcFcs1Zdc&feature=relmfu

2012. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végén mégse megyek mert a végén még jobban megbetegednék ill. nem gyógyulnék ki a betegségből.(rövid ruhában kéne ott lennem):(((

Pedig biztos jó lesz..bár hallottam hogy valakinek borzalmas volt és örült hogy nem ment el (szintén beteg volt)

Nekünk először lenne avató utána bál.

2012. szept. 27. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Gimis? Tök fölösleges, hülyeség az egész. Semmit nem hagysz ki, inkább gyógyulj meg.
2012. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélnek, a mi gimis gólyabálunk nagyon jó volt. Vicces, szórakoztató, és utána elmentünk az osztállyal szórakozni. De ha beteg vagy akkor hagyd ki nyugodtan.
2012. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!