Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok és Á. osztályos vagyok szeretnék átkerülni a másik osztálya mert ott jobb az ofő de anyum nem akar bemenni a suliba beszélni az igazgató nővel mert 5. meg 6.-ba elég sok gond volt velem és az igazgató azt várj már,hogy menjek el a suliból de én nem szeretnék elmenni hanem a B. osztályba szeretnék átkerülni az Á.osztályban teljesen kifogott az ofőm most 7.-be semmi gond nem volt még velem és nem is lesz minden tanár megdícsért de amikor mentünk szülőire akkor panaszkodott rám az ofőm,hogy bekiabálok órákon meg beszélgetek de ez nem igaz!!! Az igazgatómat 6.-ban kértem,hogy rakjon át a B.osztályba azt mondta:"Átraklak ha megjavulsz, 3 hónap van a félévig ha addig nem lesz rád semmi panasz átraklak" én teljesen jó voltam akkor is dícsértek a tanárok de Nem rakott át!! Hazudott!! Azt mondta,hogy a B.osztály osztályfőnöke nem akar átvenni.. Ami nem igaz mert olyan jó azzal a tanárral a kapcsolatunk hogy az hihetetlen és az igazgató helyettes pedig elmondta anyumnak,hogy az igazgató szemét szúrja,hogy XY között és közöttem nem csak tanár-diák viszony van! Szerintetek,hogy vegyem édesanyámat rá,hogy kérje meg az igazgatót,hogy rakjon át a B.osztályba??

Jah és amúgy a B.osztályból az Á.osztályba persze átrakott 2 embert is csak nekik bement az anyukájuk. Kötelező lenne átrakni az igazgató a B.osztályba ha bemegy anyum?? És persze megindokoljuk?? Pl.:Azzal,hogy a mostani ofőm kifogott?? Bocsi ha hosszú lett :)



2012. szept. 30. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
"az igazgató szemét szúrja,hogy XY között és közöttem nem csak tanár-diák viszony van!" Általános iskolában??? Inkább ne ugrálj! Viselkedj normálisan, tanulj! Mi az, hogy az osztályfőnököd kifogott? Az igazgatót különben nem lehet kötelezni, hogy átrakjon egy másik osztályba! Különösen, ha ilyen problémás vagy! Húzd meg magad ahelyett, hogy vádaskodsz!
2012. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hanem h mindent megbeszélünk nem kell mindent félre érteni amúgy meg tomboltak bennem hormonok azért voltam olyan amilyen de ha nem tudsz segíteni ne írj b@zdmeg
2012. szept. 30. 09:04
 3/7 anonim válasza:
47%

Te kis hü.lye, ilyen formába írsz itt B@ZMEG ! Ne is várd ezek után hogy bárki segítsen, remélem nem fognak átrakni. De ha már itt tartunjt, én ugyanebbe a helyzetbe vagyok, csak épp 11.-es..de nekem nyomós okom van rá hogy átmenjek mert az o.társain folyamatosan bántanak és nem, nem kis csínyekről van szó. DE engem támogatnak és tudod miért? Mert rám még sosem volt olyan panasz amit bármelyik tanár megjegyzett volna(oké néha beszéltem órán de elég volt rám nézni, és kussoltam) de te ahogy látom egy tipikus 'nagylány vagyok basszátokmeg' kategóriába tartozol.

Ne írkálj itt ilyen formába mert szerintem nem áll jól még 'b@zdmeg' urIsten 13 éves kis lány fogd be és még tombolnak a hormonjaid másnak is tombol és mégis bír magával NEM FOGSZ ÁTKERÜLNI mert még anyud sem támogat meg az igi sem ADTA ISTEN utálom az ilyeneket mint te -.-"

2012. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1.FIÚ vagyok!! 2. mondom ha nem tetszik ne írj hozzá te nyomorék..
2012. szept. 30. 11:01
 5/7 anonim válasza:
Nyomorék vagy tee de nem baj úgy se kerülsz áát [link]
2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nézz tükörbe nyomorék kis csitri [link]
2012. szept. 30. 11:16
 7/7 anonim válasza:

Gyerekekkel nem tárgyalok

A röhögésbe meg szakadok XD XD XD XD

Kajak érzem NEM FOGNAK ÁT VENNI

Éjjel ezért fogok imádkoznii

2012. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!