Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni gitározni oktató nélkül is?

Figyelt kérdés
nem célom hogy zenekarba játszak,csak a saját szórakozásomra csinálnám :).hogy kezdjek hozzá?
2012. okt. 1. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
interneten vannak egész jó oktatóvideók. javaslom őket. illetve könyvek is vannak ilyen témában.
2012. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan szintig, hogy a tűz mellet el tudj játszani egy-két egyszerűbb dalt a csajoknak, igen, meg lehet tanulni egyedül is.
2012. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
persze szinte csak akkordok, de ha komolyan veszed a dolgot, gitár tantusz című vastag, érdekes könyv ;) barátnőm apja úgy tanít gitározni embereket, hogy amilyen zenét szeret, azt elkezdi megtanulni, és egyre több van, egyre több akkordot tudsz, és a végén egész jól gitározol
2012. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet, van rá példa szép számmal. Viszont szerintem főleg az elején sok kellemetlenségtől tudod megóvni magad, ha tanárhoz jársz, mert ha valami rosszul rögzül be, akkor utána sokkal nehezebb kijavítani.
2012. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ja és nem a csajokat akarom lenyűgőzni,én is csaj vagyok!:)

2012. okt. 2. 14:11
 6/10 anonim válasza:
akkor a fiúkat
2012. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
á nem akarok én lenyűgözni senkit,csupán saját szórakoztatásomra csinálnám :)
2012. okt. 4. 18:57
 8/10 A kérdező kommentje:
és azt még megkérdezném hogy milyen gitárt lenne érdemesebb vennem? Leszögezem teljesen kezdő vagyok még
2012. okt. 4. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Squier startót, ha elektromos, Hohner HC06, ha nylon.
2012. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem akusztikust. két okból. halkabb (nem zavarsz a bénázással senkit) és olcsóbb (ha 3 hét után a padláson kötne ki, mert megunod)
2012. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!