Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 70 évek ruházatát hol lehet...

70 évek ruházatát hol lehet szerezni? (sulihoz kell)

Figyelt kérdés

olyan házit kaptam hogy (kb fél hónap múlva) 70 évek ruházatán kell megjelennem és KÖTELEZŐ mert külömben rengeteg büntetést fogok kapni (igazgatói stb..).

szóval hol lehet budapesten ilyen ruhát kapni,bérelni lehetőleg olcsón mert utána úgysem fogok már benne járni.



2012. okt. 1. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérj olyan ismerőstől, aki akkor volt fiatal. És nagy háza van, és "nem dob ki semmit"-típusú ember. Na nekik tuti vannak régi holmik!

(Mi házunk is ilyen...Mondjuk a világvégén lakunk.)

2012. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szülőt, nagyszülőt kérdeztél már? Nekik hátha van elfekvőben valamilyen ruhanemű, ebből az időszakból.

Fiú vagy vagy lány? Ha lány, akkor pl. otthonkát vehetsz fel!

2012. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már körbekérdeztem és nekik nins:(
2012. okt. 5. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelmezkölcsönző talán. Vagy pár lakás meglátogatása a környékeden, az ott lakók végigkérdezésével.
2012. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kerestem az interneten jelmezkölcsönzőt de semmi ijesmit nem találtam HELP :(
2012. okt. 14. 10:47
 6/7 A kérdező kommentje:
sikerült szerezni! midenkinek köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 14. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

És milyen ruhát szereztél? Mi volt a 70-es évek jellemző ruházata?

Engem nagyon érdekelne. Leírnád, ha szépen megkérlek?

Csak úgy kíváncsi vagyok.

2012. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!