Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel lehet még pluszpontot...

Mivel lehet még pluszpontot szerezni főiskolára?

Figyelt kérdés
Sajnos a nyelvvizsga már nem fog összejönni jövőre,nem vagyok olyan szinten, hogy vizsgázzak belőle. Azon gondolkoztam, hogy újracsinálok két tantárgyat emelten azért ugye kapok 100 pluszpontot ha jól tudom (50-50 tantárgyanként). De még kellene plusz pont viszont nem tudom honnan szerezhetnék még. Nem voltam versenyen, nem vagyok hátrányos helyzetű, fogyatékos se vagyok szerencsére, gyereket nem szülök. Akkor gyűjtsek pénzt és menjek fizetősre? Másra már nem tudok gondolni. 20/L
2012. szept. 12. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinálsz két emeltet akkor több +pontot már nem kaphatsz, mivel max 100-at lehet kapni.
2012. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Jelenleg hány pontod van? És hány pontot szeretnél?
2012. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!