Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek én, középiskolás...

Szerintetek én, középiskolás diákként alapíthatnék egy önkéntes csapatot? (bővebb)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 16 éves vagyok és mivel bevezették, hogy csak azok kaphatnak érettségit, akik önkénteskedtek 60 órát, ezért arra gondoltam, hogy összehozhatnék egy csapatot, akikkel mennénk állatmenhelyre dolgozni, szemetet szedni, stb. Hogyha megkérdezném egy-két suli igazgatóját, hogy toborozhatok-e tagokat tőlük is, megengednék? Például csinálnék szórólapot, azt kitenném a sulikban, esetleg a honlapokra is felkerülhetne..Mit szólnának?
2012. okt. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


2016-tól lesz feltétel.

Amúgy meg szerintem ez nem lesz ennyire egyszerű, nyilván meg lesz szabva, hova és milyen munkára lehet menni, és ott igazolást is fogtok kapni.

Attól, hogy összeszeded a szemetet az utcátokban, nem lesz igazolásod.

2012. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nekem még nem is kötelező??
2012. okt. 3. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig érdekel, a dolog, és szeretnél így önkénteskedni, ajánlom a következő linket.

Ez a program direkt arra való, hogy saját magatoknak szervezzétek meg az önkénteskedést, segítést. És direkt fiataloknak van.


Ha nem kötelező, akkor is érdemes vele foglalkozni. egyrészt mert jó érzés, másrészt mert szakmai tapasztalatot jelent, amikor majd munkát keresel.


[link]


Ezt is olvasd el róla:

[link]

2012. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!