Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a középiskolás kollégiu...

Milyen a középiskolás kollégiumi élet? Milyen a környezet, milyen a ürdés ideje? Stb. :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom =D Hatan vagyunk egy szobában, nagyon jó barátok vagyunk, jól összekovácsolódtunk.

Hogy érted, hogy a fürdés ideje? Nálunk csak közös fürdő van, van, hogy sokat kell várni, de általában mindig van hely a fülkékben. Általában együtt megyünk fürdeni, közben beszélgetünk, stb... már eleve törölközőben megyünk oda, igaz, kilencedik elején még csináltuk azt, hogy pizsiben mentünk a zuhanyba, és ott vettük le, majd ott húztuk fel =D De sokkal egyszerűbb és gyorsabb, ha már a szobában leveted a ruhát, nem kell szégyenlősködni, mert senki nem fog figyelni.

Reggel együtt megyünk suliba, kábé három percre van a kótertól, délután együtt megyünk haza, együtt ebédelünk. Aztán kiülünk valahova a városba, elvagyunk, vásárolunk... négykor meg kezdődik a stúdium, kilencedikben ezt elég szigorúan vette a nevelőnőnk, most meg kábé csak az elejére megyünk be, hogy itt vagyunk, aztán már oszlik is a tömeg =D

Héttől van kimenőnk kilencig (na, jó, ez az egyszerű verzió, az egész kimenő-sztori nagyon hosszú és igazságtalan, inkább nem írom le =D), ilyenkor általában kimegyünk a városba és beülünk valahova némi alkohol társaságában. Na, ezek az esték a közös történeteink, mindig történik valami, ez a koleszos élet magja, évek múltán is emlegetjük őket, hogy "Emlékeztek, amikor... =D" De nem kell alkoholistának nézni minket, lehet, hogy most azt gondolod, hogy te aztán soha-soha nem fogsz inni (én is ezt gondoltam kilencedik év elején =)), de valószínűleg bizony el fogtok járni valahova.

Ha témazárónk lesz, akkor mindenki tanul gőzerővel, általában hajnalig, de ezt a tanulóban tesszük, mert a szobákban tízkor lekapcsolják az áramot. Nagyon jó, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat, mi hogy van, meg segíteni tudunk egymásnak, egymásról írjuk a leckéket, ha úgy adódik.

Meg jó, hogy ott vannak a barátaid, és mindig támaszt nyújtanak neked. Nekem szerencsém volt, hogy őket kaptam =)

2012. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úúú marha jó lehet ez így hogy barátokat szereztél, meg minden, én egy kicsit tartok hogy majd mi lesz de szerintem ez normális nem? de remélem hogy majd nekem is ennyira király lesz mint ahogy te elmesélted!=D köszi!
2012. szept. 1. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát én is nagyon izgultam, úgy voltam vele, ha nem tetszik, bejárós leszek, azt cső, de sokkal jobban sült el =) Szerintem én vártam a legkevésbé a koleszt a szobából =D

Sok sikert neked, remélem, te is olyan jó barátságokat fogsz kötni, mint én, na meg persze a középsulis éveidhez is egy kalappal =D

2012. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi és én is nagyon remélem hogy jó lesz, meg úgyis szeretek barátkozni úgyhogy nem lehet rossz!:) Köszi a bíztatást!=D
2012. szept. 2. 11:43
 5/5 diuuss14 válasza:
Az első kommentelő (bàr az egzetlen is xd ), te hova jàrtàl? Màrmint ez melyik suli? Mert èn is koleszt keresek :D
2017. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!