Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és énekes...

13 éves lány vagyok és énekes akarok lenni, de hogyan kezdhetném el? Egyáltalán ez lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nekem! Legjobban Miley Cyrus & Hannah Montana számai állnak hozzám legközelebb.

Hogyan javíthatnám az énekhangom?


2009. aug. 4. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Kérlek írjatok tanácsokat hogy ilyenkor mit kell tenni.

A hangommal nincs baj de még soha életemben nem jártam énektanárhoz, így van egy pár nehézségem.

És a hosszú hangokat hogy tudnám kiénekelni?

Kérlek segítsetek és ne baromságokat írjatok.

Életem álma hogy énekes lehessek.

2009. aug. 4. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Ha komolyan gondolod, akkor hosszú út áll előtted, ugyanis nem elég az, ha jó hangod van, az inkább elvárás egy énekesnőnél ( bár manapság nem ez a tendencia), hanem a technika elsajátítása az amivel igazán jó lehetsz. Tehát a legfontosabb, hogy elkezdj órákat venni, egy magán énektanárnál, aki megtanít arra,hogyan énekeld ki azt a magas hosszan kitartott hangot, és hogyan tudj kifulladás nélkül végig nyomni egy 10 perces dalt. Ez nem kis munka, ugyanis az éneklés tanulása, van olyan nehéz és erőfeszítő, mint bármilyen hangszer tanulása. És ami miatt sokan feladják az az, hogy neked is végig kell járni a lépcsőfokokat, ami évekig is eltarthat.


Lehet, hogy kiábrándítalak, de a technika elsajátítása nélkül nem lehetsz igazán jó, hacsak nem vagy isten adta csiszolatlan gyémánt, viszont 13 évesen még nem fogják támogatni a tanulást, ugyanis a hangod még mutálhat, és ezzel elvághatod az álmaidat. 15-16 éves kortól lehet kb elkezdeni az éneklést és megtanulni a technikát.


Addig is énekeld Hannah Montana számait, és ha később még mindig úgy érzed tényleg ez az amit csinálni szeretnél, akkor hajrá!! vágj bele, és hozd ki magadból a legjobbat. én drukkolok :)

2009. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Sokat fogok gondolkozni rajta!

2009. aug. 4. 22:03
 4/5 anonim válasza:
Kis koromban nekem is voltak álmaim :D;)
2009. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én is veled értek eggyet...Nekem is ezek a dalok érnek hozzám közel.Én jártam énekkarra de sajna elköltöztünk és más suli,de én zenesuliba akartam volna menni.Hát tanult hangszeren.és énekelj sokat
2010. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!