Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi nyíltnapokra kivel...

Egyetemi nyíltnapokra kivel szokás menni? Szülők nélkül?

Figyelt kérdés
És hogy zajlik egy ilíen nyíltnak? Hasznosak? Ti elmentetek mielőtt sulit választottatok volna?

2012. okt. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy elmegy az ember egy ilyenre suliválasztás előtt. Én szülő nélkül megyek, 19 évesen minek hurcolásszam magammal a szüleimet. Amúgy valszeg néhány haverral megyek akikkel ugyan olyan irányba akarunk továbbtanulni. És persze, hasznos tud lenni. Láthatod az egyetemet, beszélhetsz felsőbb évesekkel és hasonló jó dolgok :D
2012. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülő nélkül szokás. Hasznos, én voltam annó. Tájékoztatók voltak, felsőbbévesek bemutatatták az épületeket, a tanszékekek, elmentünk kocsmatúrázni ilyesmi. Én már akkor eldöntöttem, hogy oda akarok menni bármi áron is:P
2012. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes elmenni, az hogy mi a program, az egyetemenként változó lehet, de mindig elhangzanak hasznos és fontos infók, meg hogy miért érdemes oda menni. Tudsz beszélgetni oktatókkal, és hallgatókkal is. Vannak, akik szülővel mennek, de szerintem azért érdemes annyira önállósodni, hogy szülő nélkül mész, ha nem akarsz egyedül, akkor érdemes egy olyan baráttal, vagy osztálytárssal, akinek hasonló az érdeklődése, és hasonló irányban akar továbbtanulni.
2012. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én az első egyetemnél voltam ilyenen, de semmit sem ért. csak időpazarlás volt utazgatni érte 250 km-et. második egyetememnél már nem is mentem és semmi károm nem származott belőle. igaz, az a suli a saját városomba volt, így nem igazán kellett bemutatni.

összességébe nem baj ha elmész, de szerintem ne várj tőle csodát.

2012. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érdemes elmenni, hiszen belülről is jobban átlátod az egyetemet/ főiskolát. Fontos információkat is megtudhatsz. Egyátalán nem baj, ha a szülőkkel mész, persze legtöbben barátokkal, hasonló továbbtanulási célokkal rendelkező ismerősökkel szoktak menni.
2012. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a szüleiddel szeretnél menni nem gáz, de persze jobban érzed magad ha a barátaiddal mész. Ha elmész megismerheted a sulit, de ha nem mész sem ér hátrány.

Én nem mentem el-mert 250 km lett volna-, mégis elégedett vagyok az iskolával.

2012. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!