Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti fogtok most érettségizni...

Ti fogtok most érettségizni az őszi időszakban? Mennyire izgultok?

Figyelt kérdés
Fúú, én most csinálok matekból előrehozottat, 2 napja csak gyakorolok.. Még nem izgulok annyira, de azért érzem már, hogy a finishben vagyunk.. Ti mennyit tanultok? Hogyan készültök? Miből fogtok vizsgázni? 17/L
2012. okt. 11. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én angolra készülök, hát elég sokat tanulok rendszeresen járok a tanáromhoz különórákra is mert nekem az a célom hogy az 5-ös meglegyen. És ugye azért jobb most túl lenni rajta minthogy májusban még szenvedjek ezzel is amikor ott a többi. Én nem izgulok annyira mert már tettem májusba érettségit szabadon választottból, földrajzból az 4 es lett sajnos, de mindegy. Most nagyjából tudom mire kell számítani remélem összejön a legjobb eredmény ami tőlem kitelik.

A matekkal én nagy gondban vagyok sajnos, hogy azt hogy fogom tudni megírni jóra az még jó kérdés most az angol miatt egy időre felfüggesztettem azt hogy járjak matektanárhoz így éppen hogy csak kettes vagyok belőle, de a mostani érettségi fontosabb és májusig simán behozhatom a lemaradásomat.

Én szeptember óta készülök rá de igazából múlthéten kezdtem el nagyon tanulni napi 2-3 órát ülök rajtta szinte most nemrég fejeztem be a gyakorlást mert én úgy csinálom hogy egyiknap a szóbelivel foglalkozok mert írásbelin jól jön azért főleg a szövegértésnél meg én arra megyek rá nagyon hogy megértsem a beszédet mert nekem ez e gyengeségem egyedül belőle. Írásbelire meg azért gyúrok hogy fitt legyek belőle. Szerencsére az osztályfőnököm igazol nekem egy napot érettségi előtt hogy többet tudjak tanulni rá. 18/L

2012. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jövőhét pénteken érettségizek infóból. Pici hiányosságom van, nagy valószínűséggel meglesz a 80%. Nem izgulok, mert a 3 év alatt minden évben voltak vizsgáim (tavaly év végén 4 is), szóval tudom, mire számítsak.


18l

2012. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!