Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályakezdők! Ti hol helyezkedt...

Pályakezdők! Ti hol helyezkedtek el?

Figyelt kérdés

Én már 3 hónapja keresek állást, felsőfokú idegenforgalmi végzettségem van, de szinte sehonnan sem hívnak vissza, csak az olyan területekről, mint értékesítés, ami jutalékos rendszer alapján működik...

Beadtam az önéletrajzomat rengeteg szállodához (alacsonyabb és felsőbb kategóriáshoz egyaránt) valamint eladói munkakörökbe jelentkeztem, de szinte semmi.

Nagyon el vagyok keseredve, mert már sulit sem tudok kezdeni, hiszen minden képzés elindult.

Ti hogyan/hol/ milyen munkakörben találtatok munkát?



2012. okt. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

én direkt emiatt olyan szakmát(amúgy középfokú okj) választottam, amiből hiány van, így ha végzek jövő júniusban, gyakorlatilag én válogathatok a munkahelyek közül.

testvérem szintén idegenforgalmi végzettséggel rendelkezik(igaz okj-s), és kb másfél év után talált munkát egy panzióban, de utána azt lecserélte valami utazásszervezős valamire.

2012. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én 6 éve kezdtem el idegenforgalmat tanulni és már nem akartam félbehagyni, ezért is fejeztem be egy felsőfokúval, de most fogalmam sincsen, hogy mihez kezdjek, hiszen diákmunkára illetve gyakornoknak nem vesznek fel, normális állást pedig egyszerűen nem találok.

Ha nem találok munkát hamarosan akkor lehet elkezdek egy kereskedelmi okj-t, csak az a baj, hogy azok a tanfolyamok már elkezdődtek, de nem szeretnék még egy évet várni..de jelenleg se munkát, se tanfolyamot nem találok..:S

2012. okt. 12. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg rendezvényt szervezni, vagy szórkozóhelyeken üzletvezetést megpályázni,és tüntesd fel, hogy start kártyára jogosult vagy.
2012. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!