Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Biológia...

Tudtok ajánlani Biológia tankönyveket amiből 100%-san fel tudok készülni a biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Szeretnék biológiából érettségizni, csak még nemtudom hogy közép szinten vagy emelt szinten. Tudnom kell hogy mennyire nehéz a közép hogy ha szeretnék esetleg emeltezni belőle.

2012. okt. 12. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan könyv nincs, amiben minden tökéletesen benne van:D
2012. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mozaikos biológia tankönyvsorozat (a gimnáziumi) szerintem teljesen elég, én is abból készültem emeltre, ha azt a néhány könyvet töviről-hegyire benyalod, akkor nem nagyon lehet baj. Ellenőrző kérdéseknek pedig megteszi a Dr. Fazekas György-Biológiai feladatbank c. könyv (10000 feladat biológiából).


Ha tudni akarod, milyen nehéz az emelt és hogy mi a különbség a kettő között, akkor vesd össze a követelményrendszerüket, az ideit, mert minden évben változtathatnak rajta. Ezen kívül megnézheted az utóbbi néhány év emelt és közép érettségi feladatait. Nyugodtan keress rájuk, nem nehéz megtalálni őket.

-->"emelt/közép biológia érettségi *évszám*"


Ezeken túl persze egy jó tanár sem hátrány. ;)

2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 12. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy akkor körülbelül hány könyvre számíthatok munkafüzettel együtt? 5-6?
2012. okt. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!