Felmentes biologiabol?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hulye kerdes, de nem lehetne valahogy biologiabol olyan felmentest kapni, mint mondjuk tornabol valami kronikus betegseg miatt!? Teny, hogy nem valoszinu, hogy ebbe bele halok, de egy-egy temanal eleg rosszul erzem magam, es amugysem birom.. :))

2012. okt. 11. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet....
2012. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Őőő... Nem. Disbiológiád van?:D Csak azért nem mentenek fel valamiből mert utálod.
2012. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy rosszul is szoktam erezni magam...
2012. okt. 11. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
És ez kit hat meg.. mitől vag rosszul,ohgy tanulni kell?
2012. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a történelemtől éreztem rosszul magam. A lőtéri sánta kutyát sem érdekelte:D
2012. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire durván nem lehet gyenge gyomrod... próbálj meg nem belegondolni, konkrétan mi is az amiről szó van. Én csak az emésztésnél voltam így, ott ez segített.
2012. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba nem fogsz belehalni, ha a saját testedről tanulsz. 2 év bioszt ki lehet bírni. Nekem meg pl a magyar töri nem tetszik mégis meg kellett tanulnom...
2012. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!