Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok tesizni, hogy...

Nem akarok tesizni, hogy tudnék felmentést szerezni?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta nem tesizek a suliban. Eleinte hátbetegség miatt mentettek fel, aztán 2005-ben volt egy daganatos betegségem, utána amiatt. Azóta a gimi védőnője minden évre felmentett, idén viszont már lehet hogy nem fog, és ettől félek:S 7 éve nem tesiztem, tök elszoktam tőle, és hát a heti 3 lyukas óra sem egy utolsó indok:D Szóval nagyon szeretnék egy felmentést idén is. A háziorvosom tutira adna, csak azt nem tudom ,hogy egy sima háziorvosi igazolást el e fogadnak. De végül ha egy mezei iskolaorvos csak úgy felmenthet, akkor egy házi orvos miért ne? Vagy tulajdonképpen a hátammal egy ortopédushoz is elmennék, és valahogy kikönyörögném, de nem biztos ,hogy sikerül. Előbbi könnyebb lenne. Szóval szerintetek mit csináljak? Az is írjon pls, aki volt már ilyen helyzetben, és sikerült neki. 17/N
2009. aug. 6. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
a te korodban nagyon is hasznos lenne az a heti 3 kis lötyögés .... majd későbbb látod ennek hazsnát, ill kárát szal próbálj meg tesizni! finoman akkor de kell a mozgás !
2009. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ajjj. tudtam, hogy egyből ilyen válaszokat kapok. Nyugodj meg, a heti nem 3, hanem 4 "lötyögés" megvan, ugyanis az, hogy ott nem tesizek, nem zt jelenti, hogy ott egyáltalán nem mozgok. De az iskolai tesi órákat valóban lötyögésnek találom, és hülyeségnek is. Úgyhogy köszönöm, hasonló válaszokat nem kérek, a kérdésemre válaszoljatok lécci!
2009. aug. 6. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

A mozgás bizony nem árt. Nekem is volt a hátammal gondom, de a legtöbb gyakorlatot szabad volt végezni (a tanár tudta, hogy mi bajom van, úgyhogy pl. súlyemelést nem kellett csináljak), ezen felül pedig úszni jártam. Később megbánod, hogy nem jártál tornára.

28/N

2009. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt beírtad volna, nem kaptál volna két ilyen választ is. Ha jársz gyógytornára, akkor szerintem az ortopéd felmenthet.
2009. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Jól el lehetsz lustulva, még senki sem halt be három tesióránkban, nekünk négy volt a gimiben, nekem se tetszett, de én kibírtam!
2009. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem akarok tesizni,már előre félek :D az általánosban az utolsó 2 hónapban nem tesiztem :D de most középsuli jön xD ez gáz.
2009. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elfogadják a házi orvos által írt felmentést is. Tapasztalat.
2009. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a HASZNOS válaszokat!
2009. aug. 7. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban nem fogadták el a szimpla háziorvos felmentését, el kellett mennem szakemberhez, és az ő véleménye volt szükséges hozzá, oda kellett írnia, hogy gyógytestnevelést javasol.


Úgy olvastam, neked voltak bajaid a hátaddal, szóval ha a tesi órát megúszod, a gyógytesire mindenképpen járj be, mert a te érdeked. Én hetente kétszer járok gyógytesire + heti 3x-4x úszni a hátam miatt...

2009. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%

bizony, lehet h most tök jó poén a lógás, de pont ez az a kor amikor nagyon kellene mozognod és nem heti 3x hanem heti 7 x 2 órát minimum.

ne felejtsd el, most határozod meg sajét magadnak jórészt a hátralevő életed egészségi állapotát!

2009. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!