Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék matekból felmentés...

Hogy tudnék matekból felmentést szerezni?

Figyelt kérdés
Vagy még pl tesiből kamu felmentést?
2009. aug. 23. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

matekból csak úgy, hogyha orvosi igazolásod van arra, hogy diszkalkuliád van, vagyis számolási zavarod.

De ezen kívül nincs más... esetleg az, hogy értelmi fogyatékosságot igazolsz valahogy, de ezekhez vizsgálat is kell természetesen, csak úgy nem lehet bekamuzni olyat, amitől felmentenek a matek alól...

Tesiről meg esetleg felmentetheted magad, ha versenyszerűen sportolsz valamilyen egyesületnél...egyéb lehetőségek nem nagyon vannak...

De hidd el, nem érdemes, az alap matekra mindenkinek szüksége van és a testmozgásra is...

2009. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tanárokkal van bajom....
2009. aug. 23. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
akkor válts sulit...
2009. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Vagy egy kicsit próbálj te is változni, hátha a tanár is változik. Tudom, hogy mindig a tanár a szemét, de hátha mégsem... :)
2009. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szia!Nekem is matek felmentésre lenne szükségem és nekem is a tanár miatt!Ha megtudsz valamit ez ügyben,kérlek írj.Én is ezt fogom tenni! HAJRÁ
2009. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá tesi és matek felmentés... még olyan kevés a lusta és buta kamasz...Tényleg mindig csak a tanár a rossz?
2009. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is kellene matek felmentés...ezért én megkérdeztem a suli pszichologust hogy hogyan is kellene ezt kérvényezni..Először is beszélj szüleiddél..ha ők megengedik akkor menjetek be a suliba és beszéljetek az ofővel/igazgatóval.Azután kell majd valami vizsgálat szerűség hogy eldöntsék megkapod-e vagy sem.Ha nagyon rosszul állsz matekból(mint pl énis)akkor még jobb ha félév elött megteszitek a lépést.
2009. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ofő vagyok, de én tuti nem fogadnék el ilyen miatt felmentést. Egyedüli ok a súlyos diszkalkulia, de arról orvosi és szakértői vélemény kell és azt nem adnak csak úgy (szerencsére...)
2009. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fa*t nem!

A lusta o.társaim (3!) e kifogással henyélnek matekon!

2012. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!