Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi Központ tanfolyamot...

Munkaügyi Központ tanfolyamot le lehet mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem tanfolyamra volt felvételi, írásbeli jól sikerült meg elbeszélgetés volt...de ezután még le lehet mondani? úgy hogy ne kelljen fizetni? mert még nem írtam alá semmit és nem igazán szeretnék menni az átéltek után! előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, le lehet. ha még nem írtál alá semmit, akkor nem is kell felbontanod a szerződést, egyszerűen csak nem írod alá és megmondod, h nem akarsz járni. megkérdezhetem, h mit éltél át?
2012. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem igazán tetszik ez az egész...most leírni nem fogom mert ezt így nem lehet, de egyébként is csak az ösztöndíj miatt jelentkeztem az ilyet alapbol nem szeretik, csak az a baj hogy minden túl jól sikerült :S de köszönöm a válaszodat akkor az lessz hogy lemondom üdv! :)
2012. okt. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!