Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok nekem mondani egy jó...

Tudnátok nekem mondani egy jó iskolát, ahol stewardess tanfolyamot végezhetnék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEHOGY OKJ-S KÉPZÉSRE MENJ!


Semmit nem érsz vele, mert egyrészt lehúzás, másrészt a légitársaság lesz*rja, te mit tanultál. Minden társaság a saját képzési anyagát adja le, amelyek nagyon különböznek egymástól.


Szóval többet érsz azzal, ha egyrészt tájékozódsz alaposabban a szakmáról (mert ez nem arról szól, amit sokan gondolnak), másrészt ha egy társaság válogatására mész el.


Alap a stabil angol nyelvtudás és a jó fizikai állapot (és tudni kell úszni).

Nézz ki társaságokat, hogy hol volna kedved dolgozni, és figyeld rendszeresen a Jobs vagy Carriers oldalaikat, és az álláskereső portálokat - Workania, Professional - (ezeken főleg a fapadosok hirdetnek).

2012. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga a stewardess szakmával teljes mértékben tisztába vagyok. MIndent tudok róla.De sajnos megfelelő sulit nem találtam mellé.Hát jó,majd megnézem az oldalakat.Nagyon köszönöm!
2012. aug. 20. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem találtál, mert nem egységes a képzési anyag, ami azért van, mert minden társaság más és más típusú gépeket üzemeltet, és ezek eltérnek nem csak szerkezetileg egymástól, hanem vészhelyzetileg is (tűzoltás, kiürítés).


A társaságnál fogod megtanulni, amiket kell. Ezt iskolában egészen egyszerűen nem lehet tanítani, mert ez nem olyan, mint a virágkötés.


Úgyhogy az az út, hogy szépen jelentkezel a kiszemelt helyekre (ezt megteheted konkrét hirdetés nélkül is), és amikor válogatás van, elmész arra.

2012. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. aug. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!