Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap dogát írunk történelemb...

Holnap dogát írunk történelemből. Van valami jó módszeretek arra, hogy hogyan puskázzak? Sürgős!

Figyelt kérdés
Azért nem tanultam meg csak 1 anyagot a 3-ból mert most jutott eszembe, hogy írunk. Lécci a kérdésre válaszoljatok és ne szidjatok emiatt.

2012. okt. 17. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
1 anyag még most bőven belefér 2-3 óra alatt.
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 anyagot kell megtanulnom és azért aludni is szeretnék. (imáádook aludni :D )
2012. okt. 17. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a melletted ülőnek is ugyanolyan a dolgozata (szóval nincs A és B csoport), akkor simán lenézheted róla.

Tolltartóba évszámok.

Vagy a lábszáradra írod, és úgy ülsz egész órán és valahogy lenézed a megoldásokat a lábadról.

2012. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 anyagot simán be lehet vágni 2 óra alatt (és még utána aludni is tudsz).
2012. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
majd megkérem a padtársam hogy had nézzem az övét addig is próbálok tanulni valami :D köszi a válaszokat
2012. okt. 17. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
telefon a tuti :)ha észreveszed h valami nem stimm,akk gyorsan kitörlöd.nem lehet bizonyítani h puskáztál,a papírnál nyilvánvaló :)
2012. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kövi dogára jó lesz: (ha leghátul ülsz) rakd be a füzeted a padba és másolj ha nem figyel a tanár! ezt 6.-ban próbáltam ki és bevált. amúgy a töri az elég sz.r tantárgy szerintem. vagy a radírra is írhatsz, vonalzóra.
2012. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%

légy kreatív!

Én latin tz- nél csináltam ezt meg:

a földrajzatlaszomba beletettem a puskát ( ezt bármilyen keményfedős könyvel meg lehet csinálni)

aztá a puskát hozzáerősítettem a könyv belső borítójáhot egy befőttesgumival úgy hogy mindig a helyén maradjon

utána a puskához hozzáerősítettem egy damil, ktámasztottam a könyvet úgy hogy ne legyen feltűnő és leraktam egy padra jó messzire

a dolgozat amiből egy szót sem tanultam 4- es lett

előnye: sok információ ráfér és lehet nagy betűkkel írni, és valószínüleg a tanárok ilyenre még csak gondlolni sem fognak

hátránya: a befőttes gumi és a damil könnyen elszakadhat, és akkor oda az egész, szóval mindig legyen B terved. viszonylag gyorsan elkészíthető de figyelni kell a pontosságra és arra hogy a gumi mindig visszarántsa a puskát

remélem tudtam segíteni, és legyél kreatív!

2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én ugy szoktam h az elötem lévö széktáblájára ráragasztod ha jön a tanár adsz egy jelzést pl megbököd a tolladal és ő neki dől a.padodnak vagy puskatoll,teló hátsó padba füzetnyitogatás mondjuk ez tanárfüggő...az a ciki ha kb 20percig meletted áll ezért necces a széktámla....van olyan is aki csak ül...
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!