Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » érettségin lehet nyomtatott...

érettségin lehet nyomtatott betűkkel írni?

Figyelt kérdés

Ma a magyar tanárom megnézte a füzetemet, és azt állította hogy nem lehet az érettségin nyomtatott betűkkel írni, és ha a következő dolgozatnál így írok akkor nem hajlandó elolvasni, csak ráírja az 1-est.

Ezzel bajban vagyok mert olyan régóta írok nyomtatottan (mindenki dicséri az írásomat) hogy már nem tudok írottan írni.


2012. okt. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Énis azzal írok (20/F) 8ikos koromig olyan csúnya volt a kézírásom h még soxor énse tudtam elolvasni ezért váltottma a nyomtatottra... 9ikben összeugattam a tanárral aztán írtam neki 1 esszét írottal :DD.. hát persze nem tudta elolvasni. Azután elkussolt :)

emberek 70%-a így ír felnőtt korra nálunkis osztály 80%-aki meg írottal ír azt nem lehet elolvasni:D

Választ adva: igen lehet írni érettségin, ott nem az írásképet osztályozzák hanem a külalakot:D

2012. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nyomtatottal kell írni akkor feltüntetik, ha nem akkor írottan

Amúgy az nem mentség hogy régóta így írsz, és elfelejtetted az írott megoldást, ilyen embernek nem adnék érettségit, ígyis boldog boldogtalan szert tesz rá


20/F

2012. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk nem lehetett nyomtatottal írni, bár ez mág az őskorban, 98-ban volt, de külön kiemelték, hogy elégtelent ér
2012. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ronda, ha folyó írással írok. A magyartanárom belekötött még kilencedikben, hogy ezt így nem fogják elfogadni érettségin. Kicsit csiszoltam rajta. Közelebb írtam a betűket egymáshoz és összehúztam a száruknál. Így már nem kötekedtek, sőt ugyan úgy, mint a te esetedben, nekem is dicsérik, hogy milyen szép. Előtte meg úgy írtam, hogy én sem tudtam elolvasni.
2012. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd Én is megoldom valahogy, mint ahogy az utolsó is írta.

Nálunk is sokan írnak nyomtatottan.

2012. okt. 19. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
csak folyóírással lehet, le is van írva az érettségi legelső oldalára
2012. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!