Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ és szakmunkásképzés...

OKJ és szakmunkásképzés változások?

Figyelt kérdés
milyen mértékben valtoztak(ha változtak) a feltételek? hány éves korig ingyenes az első képzés? idén érettségizek,nyáron már 20.évemet töltöm

2012. okt. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

18 éves korig ingyenes úgy tudom, afelett már fizetős ha első ha ötödik képzést szeretnél

20/F

2012. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem erre vagy kíváncsi, vagy esetleg ezt már tudod, de OKJ-s képzést el tudsz kezdeni 24 éves korodig ingyenesen. Csak az érettségi bizonyítvány kell hozzá.


Én így tudom. Nekem is közel van már az érettségi, és utána fogok tovább tanulni. Felvételizni fogok több egyetemre is, de ha nem vennének fel, mert hiányzik pár pont, vagy hasonló, akkor egy évet várok az újra érettségizéshez, addig lerakok egy OKJ-s vizsgát ingyen, és újra megírom az érettségit, aztán utána megyek egyetemre.


Persze ez csak a végső lehetőség, ezért mondom neked, mert kapcsolódik az OKJ-s témához.

2012. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy talán 22-őig ingyenes. Pontosan nem is tudom. Hívd fel a bizonyos iskolát, és kérdezd meg.
2012. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!