Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számítsak a felvételin?

Mire számítsak a felvételin?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, a bizim 4-5.

A Lóczyba(Füred) vagy pedig a Lovassyba(Veszprém) akarok menni. A bizivel szerintem nem lenne semmi gond, de a felvételítől parázok :S

Járok előkészítőre és a magyarom 35pontos lett, szerintem kezdésnek nem rossz, hiszen még kell rutin..

De matek nem megy, 13 pontos lett. Péntek, 7.óra volt, előtte volt 2 dupla matekom, ráadásul a gyomrom is üres volt. Lehet ettől volt ez?

Szerintetek?



2012. okt. 19. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj.


Van a felvételiig még fél éved. Valószínűleg befolyásoltak a körülmények. De ha nagyon nem megy a matek, kezd el te is otthon tanulni. Kérj meg valakit, hogy nyomtassa ki neked az felvételi példákat, és otthon csináld meg. Vegyél ki a témához kapcsolódó könyvet, és igyekezz.


Ha kell, kérd meg külön a matektanárodat, hogy segítsen, vagy keress fel egy korreptítort.


Ha jó a tanulmányi eredményed, biztos, hogy van tudásod, és emléked a "múltból", csak elő kell varázsolnod.

2012. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!