Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a sulit? Nem...

Hagyjam abba a sulit? Nem bánnám meg?

Figyelt kérdés
Nem vágom a matekot de lehet megkaptam volna a kettest csak nem tettem meg érte mindent. Amúgy is tetszett egy lány és azt hittem ha megbukok osztálytársak leszünk és nem is lett volna rossz. De így... a csaj lehet hogy másik suliba ment most meg itt virítok 19 évesen csaj nélkül taknyos 11esek között. Már egyáltalán nincs kedvem suliba járni és tanulni de legalább érettségizni kéne. Mit csináljak? Nem így terveztem de már mindegy.
2012. okt. 20. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok észre vall, ha azt hiszed hogy bejössz akár egy csajnak is ha lebuksz az alattad lévő osztályba..

Aki ilyen butaságra képes az jobban jár, ha estin leérettségizik (már ha tud) és utána valami emberséges szakmát tanul.. Egyetemre ne nagyon menj, ahhoz nincs meg megfelelő agyi kapacitásod.

2012. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te már azt is meg fogod bánni, hogy megbuktál, illetve bánhatod is.

Az érettségi most kb. annyit ér az életben, mint 20 éve a nyolc általános végzettség. Semmit.

Bukás után, ennyi ésszel, nem látok rá esélyt, hogy továbbtanulj. Ahhoz nagyon-nagyon össze kéne szedni magad. Amihez se kedved, se akaraterőd.

Az ilyen fehérjehalmazra szokták mondani, hogy életképtelen.


Ha nem szeded magad össze, esetleg felvesznek egy gyárba dolgozni. Ott viszont kapkodni kell a kezed, mert oda se kell olyan, aki csak lógni tud. Hamar az utcán találod magad.


Az a csaj meg eláshatja magát, akinek csak olyan pasi jut, aki még a pótvizsgán se képes átmenni, és megbukott. :(((

Atomgáz.


Legalább annyira legyél képes, hogy befejezed a középiskolát. Amúgy a végzettsége rovatba beírhatod egy életen át, hogy "nyolc általános". Szép lesz.

2012. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig érettségizned csak le kéne. Jelentkezz másik suliba és fejezd be ott. Szerintem.
2012. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy se akartam egyetemre, fősulira járni.
2012. okt. 20. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
manapság nem az egyetemhez szükséges az érettségi, hanem ahhoz, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek. szedd már össze magad! ne a cél előtt add fel! hagynád 12 év munkáját kárba veszni? gyenge jellemre vall.. akaraterő szintén 0...
2012. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!