Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új személyi csináltatásakor...

Új személyi csináltatásakor mit kell vinni?

Figyelt kérdés

Csak lakcím, meg a mostani személyit kell vinni? Nem emlékszem mit vittem amikor az csináltattam és lejár lassan. Neten meg nem találtam infot róla.


Meg vki esetleg tudja mennyi idő míg postázzák? Most november közepén jár le, jövőhéten be is megyek, csak mégis kb mikorra postázzák?


köszi


2012. okt. 20. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi csak a régi, a lakcímkártyád és pénz.

May 30 nap amíg megjön, de változó szokott lenni. Kapsz helyette egy papírt, igaz azzal külföldre nem mehetsz.

2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, amugy mennyibe fáj? 3000?
2012. okt. 20. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
A régit viszed magaddal, a lakcímkártyád ha van jogsid vidd azt is mert akkor nem kell kérned ideiglenes személyit ha közben ügyet akarsz intézni mert azzal a papírral nem lehet, csak igazoltatásra használhatod. Meg az igazoló papírt hogy befizetted, ha nem fizetted be vigyél pénzt és kérj csekket ha jól tudom 1500 körül van de ha kérsz ideiglenest akkor plusz 3000 pénz.
2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, akkor ott amikor igényelem akkor be tudom fizetni igaz?


és utána ha befizettem a csekket onnét számolva x nap a postázás?

2012. okt. 20. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi kivonat. Adnak egy papírt ingyen ami ideiglenesnek használható, mert kép és aláírás is van rajta!
2012. okt. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyakönyvi kivonat _ nem _ kell, csak akkor, ha elvesztette volna a személyi igazolványát, és nem lenne másik igazolvány ami személyazonosításra alkalmas.

Sima meghosszabbításhoz nem szükséges.

2012. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma voltam bent, de nem tudtam csináltatni mert kell hozzá érvényes útlevél elvileg.


Mivel nekem nincs, ezért be kell mennem a városba és ott csináltatni. Ekkor ott is 1500 lesz, ha még nem járt le?

És akkor ott átjukasztják és adnak egy papírt?


Mert ahol ma voltam, aztmondták h útlevél nélkül nem lyukaszthatják át.


Akkor a városban lévőben mit csinálnak máshogy?

Vki tudna segíteni légszi nagyon fontos lenne?

2012. okt. 24. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Baromságot mondtak nem kell útlevèl miért kellene?!
2012. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt mondták ha nincs vmi amivel tudom igazolni magam (jogsi vagy útlevél) akkor addig nem lyukasztják át.

Elvileg kéne ilyenkor vmi papírt kapnom nem? Nemértem...

2012. okt. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!