Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek egyetemre vagy tanuljak...

Menjek egyetemre vagy tanuljak fodrásznak?

Figyelt kérdés
szüleim és ismerőseim mondogatják nekem, hogy menjek egyetemre, szerezzek diplomát, mondván anélkül nem ér az ember semmit, meg hogy ne pazaroljam el az eszemet. Viszont én fodrász szeretnék lenni, nagyon érdekel, de folyton azt mondják, hogy azzal nem fogok elhelyezkedni. Ti mit javasoltok?
2012. okt. 24. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát való igaz hogy fodrászként nem a legkönnyebb elhelyezkedni. de ha egyetemre mész akkor olyanra menj ami tényleg érdekel is.
2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először középsuliba fordász, majd elmész egyetemre. Aztán akkor az is meglesz, amit te szeretnél és a szüleid sem mondják, hogy nincs diplomád. :)
2012. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a kérdés aktuális nálam. Az előző 5 perben ugyan ezen gondolkodtam. :SS Én sem tudom, hogy mi legyen. Bár az én esetemben ez önálló döntés, és a gimis éveimből 1 van hátra ezen kívül, szóval döntenem kellene. Az egyetem képlékeny, mert nem biztos, hogy anyagi okok miatt be tudnám fejezni. Ezért elég sok esély van rá, hogy nem érdemes elkezdeni, viszont szeretnék ott tanulni. Vonz a fodrászat is, de biztos megélhetést szeretnék, és ez pont, hogy nem garantálja. Hatalmas szerencse kell az élethez, mert sok diplomás nem tud elhelyezkedni, de egy tanárimtól hallottam, hogy egyik ismerőse Dubajban fodrászként milliomosra kereste magát. :) Szóval hezitálok. :D :)
2012. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!