Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet bukni félévkor?

Meglehet bukni félévkor?

Figyelt kérdés
Elvileg igen, és akkor pótvizsgázni kell. Ha sikerül akkor minden oké, de ha nem sikerül akkor évet kell ismételni. De hát olyankor még van egy fél év a szemeszterből! Ezt nem értem... Valaki segítene és elmondaná a bukással kapcsolatos dolgokat?:( Nagyon kétségbe vagyok esve a Németem miatt...

2012. okt. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem buksz, csak egyest kapsz.
2012. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Ez igaz?? Szóval, olyankor még van egy fél évem, hogy azt kijavítsam? Feljavíthatom és át tudok menni, minden további nélkül?
2012. okt. 26. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. De annyira ez ne nyugtasson meg.
2012. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyugtat annyira meg... De valamiért mégis, mert ez azt jelenti, hogy van lehetőségem a javításra!:D Köszönöm a választ!
2012. okt. 26. 22:38
 5/9 anonim válasza:
0%
Miért nem figyelsz órán? Miért szórakozol órán? Miért beszélgetsz órán? Miért nem tanulsz otthon? Miért hanyagolod el a tanulást?
2013. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért nem figyelsz órán? - Ki mondta, hogy nem figyelek?

Miért szórakozol órán? - Ki mondta, hogy szórakozok?

Miért beszélgetsz órán? - Ki mondta, hogy beszélgetek?

Miért nem tanulsz otthon? - Ki mondta, hogy nem teszem?

Miért hanyagolod el a tanulást? - Ki mondta, hogy hanyagolom a tanulást?


Te is egy, beszűkült látáskörű ember lehetsz... Feltétel nélkül, a legrosszabbat keni rá az emberre. Arra nem is gondolsz, hogy a gyerek esetleg utálja azt az iskolát? Hogy esetleg ezért nem megy neki? Hogy esetleg egy idegen országban van az iskola, teljesen egyedül vagyok fél éve és már kétszer majdnem ideg összeroppanást kaptam?


Gondolkodj mielőtt, kiposztolsz valamit, mert ezzel csak magad gondolkodási meneted miatt!

2013. jan. 28. 16:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodj mielőtt, kiposztolsz valamit, mert ezzel csak a magad gondolkodási menetét minősíted!***
2013. jan. 28. 16:05
 8/9 anonim válasza:
0%
ha annyira tanulnál, akkor nem buktál volna meg félévkor.
2013. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, nem is buktam meg.:) Minden jegyemet feltornáztam, te jégcsapf.szfej. Imádom amikor az emberek ilyen beszűkült látókörűek. Nem is tudják miről beszélnek, de azért ők a Józsik.
2013. febr. 2. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!