Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy céget...

Mi kell ahhoz, hogy céget alapítsak?

Figyelt kérdés

Milyen iratok kellenek hozzá, milyen végzettség?

Mondjuk, ha egy számítógépes szaküzletet akarok alapítani akkor nekem milyen végzettség kell?


2012. okt. 29. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked vagy egy családtagodnak/alkalmazottadnak rendelkezni kell számítógépes szakmai végzettséggel, ezenkívül kell kereskedelmi/boltvezetői OKJ-s bizonyítvány.

A cégalapításhoz ügyvédi közreműködés kell, ő pontosan megmondja, hogy miket szerezz be.

2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj bt-t mert ,ha az befuccsol akkor kirugod a másik társad és máris nem bt így a bíróság mondja azt ,hogy nincs többi ,ha kft-t csinálsz abból legalább 400,000ft mire kiszállsz legyen az bármennyire is veszteséges a 400k-t ki kell fizetni.

Szerintem mindenképpen utána kéne nézz mert itt nem babra megy a játék. Mellesleg piackutatást is kéne csinálj ,hogy tudnál e olyan árat biztosítani ,hogy a potenciális vevők ne a megszokott helyre menjenek.

2012. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendszergazdai végzettségem lesz, Boltvezetőihez mit kell csinálni, vagy kereskedelmihez, ha én akarok lenni az eladó is?
2012. okt. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!