Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet angol emelt...

Hogyan lehet angol emelt szintű szóbeli érettségire felkészülni? Tudtommal nincsenek tételek, vagy csak szimplán olyan hülye vagyok, hogy nem találom őket.

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eleve emelt angolra mész akkor megtudod oldani ott helyben az adott témát amiről kérdeznek, nem véletlen emelt angol. Amúgy meg magadról, családról, hobbikról, munkákról, éppen milyen az időjárás meg milyen volt azon a héten, film internet stb. :)
2012. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincsennek tetelek, en ezt a konyvet vettem meg - link lenn - , es ezeket tanulgattam, maximum pontom lett, ugyhogy szerintem jo valasztas! :)


Sok sikert!


[link]

2012. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Első válaszolónak üzenem, hogy ne osztogasson tanácsokat, ha maga sincs tisztában a dolgokkal, vagy pedig ennyire fakóak az emlékei. Nagyon el van tévedve az, aki azt hiszi, a legjobb angolosok is tudnak bármiről beszélni és bármilyen feladatokat megoldani tanulás nélkül. Ugyanis ha olyan témák lennének csak, mint a család, hobbi és a többi hasonló, hülye lenne bárki is nem emelt szintűre menni. De sajnos egy emelt szintű angol érettségi közel sem ennyire egyszerű. Mert én (bár lehet az én tudásommal vannak gondok) nem tudnék úgy beszélni 5-10 percig a környezet védelem és szennyezésről, vagy a betegségekről, és a többi finomságról, hogy egy betűt nem olvastam róla. Erről ennyit.


A kérdés kiírójától kérdem, előrehozott érettségiztél, vagy a májusi érettségire kerested a tételeket?

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tanuld meg a tavalyiakat, elvileg csak egy nagyon kicsit változtathatnak rajta, szóval nem lőhetsz nagyon mellé velük.. én is azt csinálom, nekem sem sikerült a 2013-as tételsorra rábukkanni :(
2013. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!