Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói jogviszony igazolást...

Hallgatói jogviszony igazolást nem kötelező elfogadni a Bkv ellenőrnek?

Figyelt kérdés
Az iskolám nem képes megcsinálni már két hónapja a diákigazolványt, pedig már az első alkalommal befizettem, elintéztem mindent és még mindig semmi. Kértem hallgatói jogviszony igazolást, amit mindig magamnál tartok, valamint a napokban kértem ideiglenes diákigazolványt amíg nem érkezik meg a másik. De mire elkészítik az ideiglenest az is idő, a középiskolás diákom meg most járt le. És hallottam már olyanról, hogy a bkv ellenőr megbüntette a csoporttársam mert ő is ebben a helyzetben volt 16000ftra. Ez szerintem nevetséges hiszen nem az én hibám, hogy lassú az iskola és nem képes megcsinálni. Nincs valami kiskapu ilyen esetben. Valami, ami kimondja, hogy kötelező elfogadni. Vagy mit csináljak, ha ilyen szituációba kerülök míg nincs meg az ideiglenes diákom, ami legkorábban következő héten tudok átvenni?
2012. okt. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
a diák igazolványt nem a suli készíti és nem is az oktatási hivatal hanem az okmány iroda!!!!!!!!
2012. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor rosszul tudtam az okmányiroda készíti, de ettől okosabb nem lettem. Mert ennek az információnak a tudatában is ugyanúgy fen áll az előzőleg feltett probléma.
2012. okt. 30. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az okmány irodám kellett kapjál igazoló lapot amivel igazolhatod, hogy készül a diák...
2012. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallgatói jogviszony igazolást nem fogadnak el, nekem is ismerősöm próbálkozott, de nem. Amúgy az ideiglenes diák készítése nálunk 5 perc volt, hogy hogy kell egy hét neki, amikor csak egy papírt tölt ki?
2012. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert nekem neptunon keresztül kellett igényelni az ideiglenes diákot, majd várni míg elfogadják a kérvényt ami minimum 2 nap, mert megnézik, hogy befizettem e a diákot nek-es lap stb. De hétfőn már át lehet venni, csak elég hülye ez az egész rendszer.
2012. nov. 1. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!