Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan mik a kötelező...

Pontosan mik a kötelező olvasmányok 10. osztályban?

Figyelt kérdés

Az ok amiért kérdezem: Október 13-án baleset ért. Mind a két lábam eltört. Jelenleg úgy tűnik, hogy 8 hétig lesz mind a két lábamon fekvőgipsz.


A tanártól mi a teljes listát nem kaptuk meg.


Egyedül két címet mondott a tanár:

Katona József: Bánk bán (már elolvastam)

Jókai Mór: Az arany ember (most olvasom)


Ezeken kívül még mi van ebben az évben ami kötelező olvasmány?



2012. okt. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A pontos lista irodalomtanár, követelményszintfüggő.
2012. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam, sajnos nem tudok most egy ideig suliba menni a teljes listán meg nem kaptam meg azért kérném, hogy aki tud valamennyit még mondani...
2012. okt. 28. 17:56
 3/12 anonim válasza:
70%

Felemeled a telefont és megkérdezed az irodalom tanárodtól. "Jó napot Tanár Úr/csókolom Tanárnő, tessék mondani, mik lesznek idén a kötelező olvasmányok?"


Egyszerű szerintem.


Kamu a kérdésed, de nagyon :)

2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Harmadik!

Te már csak tudod mi a kamu és mi nem.


Az igazságot írtam le.

A tanár szeptember elején Az arany embert mondta (kb. 2-3 hetes határidővel), majd a Bánk Bánt (szintén kb. 2-3 hetes határidővel). Továbbiakról nem beszélt.

2012. nov. 8. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Időtelefonod van, hogy a szeptember eleji tanárodat sikerült felhívni?:)
2012. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szóval, miért is nem tudod telefonon felhívi a tanárodat? :)
2012. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap végre kaptam bentről egy hivatalos listát arról, hogy melyek a kötelező olvasmányaink idén.
2012. nov. 9. 18:53
 8/12 A kérdező kommentje:

Ötödik!

Ehhez semmilyen időtelefon nem kell. Amikor feladta a tanárnő az olvasmányokat és a határidőt megszabta a füzetembe felírtam, azért írtam, hogy 3 hét (Az arany ember) illetve majd 3 hét (Bánk bán).


A tanárnő annyit írt a lista végére, hogy a szakközépiskolákban (gimnáziumokban) egységes a kötelező illetve ajánlott olvasmányok listája.

Azon belül egy-két mű szokott cserélődni.

2012. nov. 9. 18:59
 9/12 anonim válasza:

Szóval, miért is nem a tanárnődet/tanárodat hívtad fel a kötelező olvasmányok megtudakolása miatt? :)


Erre ugyanis nem válaszoltál.


Wampával együtt jól szórakozunk a hülye kérdéseden :)

2012. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!