Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha államilag támogatott...

Ha államilag támogatott képzésen vagyok és ha sikertelen lesz a félévem valamennyi vagy egy tantárgyból, akkor visszakell fizetnem a féléves költséget?

Figyelt kérdés
Sok tanár ezzel kezdte az évet, de erről én nem is hallottam, hogy "jobb tanulni mert a félév végén csekket kapnak.." Ilyesmik hangzottak el. Na most ez h van? valaki részletesen leírná?

2012. okt. 30. 16:00
 1/2 anonim válasza:
ha már elkezdted a félévet az adott finanszírozási formában akkor abban is maradsz, ergo ha államis vagy azt a fél évet az állam állta. max köv félévtől "dobhatnak át" költségesre. (bár általában csak nyáron vannak az átsorolások).
2012. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rémuralom ***** válasza:

Ha egyszer buksz, akkor még nem. A képzési idő másfélszeresén belül kell elvégezni, ha ez sikerül, akkor nem kell visszafizetni.

De mondjuk el kellett volna olvasni a szerződést, mielőtt aláírtad.

2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!