Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel szeretnék mondani a...

Fel szeretnék mondani a munkahelyemen, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 Hónapja vagyok Ruházati Eladói gyakorlaton és azt tapasztaltam, hogy a főnököm olyan szinten ugráltat és lekezelő, lenéző, gonosz velem szemben,hogy szerintem ezt senki sem tűrné el, emiatt is döntöttem így...ennek ellenére nem szeretnék tőle haraggal elválni mert nem sok értelme lenne( Majd úgy is vissza fogja kapni az élettől).

Tehát nem vagyok jártas a felmondás témában ezért a segítségeteket szeretném kérni.



2012. okt. 31. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
új munkahely van már?
2012. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv a melósok világában.

Ha iskolán belüli kötelező gyak, akkor kérd az iskolát, hogy helyezzenek át, viszont ha már sulin kívül vagy és magadnak szerezted a helyet, akkor addig ne menj onnan míg nincs másik, mert nem lesz egyhamar másik.

Addig meg szorítsd össze a fogadat és tűrj, mert ennél még cifrábbakkal is fogsz találkozni munkás életed során.

2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először is legyen másik, betonbiztos helyed...



(és nem fogja visszakapni az élettől)

2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!