Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátnőmmel elmentünk ma...

A Barátnőmmel elmentünk ma jegyet venni a Harry Potter filmre, elővételbe vettük e jegyet, de elfelejtettük, mondani hogy egymás mellé kérjük, külön sorba kaptuk, ilyenkor mi a teendő? Kicserélik e a jegyet? Van e rá lehetőség változtatni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Mozi kategória! csak nem találtam külön mozi kategóriát
2010. nov. 17. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

hát nem tudom

igazából jó hülye volt az eladó, mi ha nem mondjuk is egymásmellé adja ha meg nem tudja magától szól hogy mi legyen.

2010. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell kérdezni a moziban, ezt így nem tudjuk megmondani neked. Ha már minden jegy elkelt nem valószínű, h kicserélik,de ha még van sok szabad, akkor igen.
2010. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát mivel a HPra megint ráálltak az emberek, gondolom mindig dugig van a hely, és nem volt már két egymás mellett lévő ülés.

De sztem mondjátok le. Aztán menjetek fel a honlapra és ott foglaltassatok helyet, még választhatjátok is hogy hova akarjátok (bár attól függ mennyi hely van).

2010. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!