Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium (érettségi) után...

Gimnázium (érettségi) után hogyan a legegyszerűbb kimenni Olaszországba?

Figyelt kérdés
Mármint ha pl. egyetemre megyek vagy valami más?

2012. nov. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Vonattal vagy busszal. Egyébként ha ott is akarsz tanulni, felvételizni kell természetesen.
2012. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
.... kösz
2012. nov. 1. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Te is szeretnél Olaszországban járni egyetemre?

Én is:)

2012. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül :D
2012. nov. 4. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem. :D Nekem is ez az álmom, de a tandíjak elriasztottak. Marad az ösztöndíj :)
2012. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá! :)
2012. nov. 5. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszéltem ma egy kint végzett tanárnővel. Ami kell hozzá: pénz, és még több pénz. Azt mondta, délre érdemes menni, mert ott van esély minimálisan spórolni. (Ő Leccét emelte ki). Támogatott oktatásban csak olasz állampolgárok vehetnek részt, más nem. Említette, hogy érdemes előtte egy évet kint élni és dolgozni, így egyrészt gyakorlod a nyelved, másrészt lesz kereseted... Egyébként, ha csak nem vagytok nagyon eleresztve, tegyél le róla, mert drága az egyetem, drága az élet és a jegyzetek is... =/
2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt:


Ha egyetemre akarsz kerülni, írni kell egy ottani tesztet, ami alapján vagy bekerülsz, vagy nem, erről sajnos nem tudok többet mondani neked.

2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!