Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ETR új verziója kiírja,...

Az ETR új verziója kiírja, hogy ki költségterítéses és ki nem, ez nem sérti a személyiségi jogokat?

Figyelt kérdés

Ugyanis olyan szakon tanulok, ahol a tandíj X százezer forint, így ebből az okból kifolyólag nem is reklámoztam, hogy költségtérítéses vagyok, úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy van ennyi pénzünk a sulira vagy nincs.

De most mindenki szabadon látja, aki azon a kurzuson van, mint én, és már többektől meg is kaptam, hogy nem is tudták, hogy költségtérítéses vagyok, honnan van nekünk ennyi pénzünk?


Az üzemeltetőknek/fejlesztőknek hiába írok, csesznek válaszolni.


2012. nov. 1. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, így jártál... Nálunk, SZTE-n pl. az EHA-kódbóé meg lehet állapítani, hogy kit mikor vettek fel az egyetemre, ez is hasonló szituáció.
2012. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pont az SZTE-ről beszélek...

Szerintem az EHA-kód teljesen más szituáció, semmit nem jelent, az is lehet, hogy felvették előbb, csak halasztott, felvették másik szakra, de otthagyta/nem kezdte el, vagy csak szimplán csúszott, esetleg először költségtérítéses képzésre vették fel, de az nem kezdte el, hanem ismét felvételizett. Annyi minden lehet.

De ha ott van a nevem mellett, hogy NAK, az eléggé egyértelmű...

2012. nov. 1. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként kíváncsivá tettél, hol lehet ezt megnézni pontosan?
2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Uhh, ez durva. Szerintem tuti, hogy sérti. Én mondjuk az ELTE-re járok, először én is költségtérítéses voltam, lecsúsztam az államiról. Ezt a szemesztert viszont már államin kezdtem el. Engem is felháborított volna, ha kiírják...
2012. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy az azt jelenti? A költségtérítéses képzést ANK-nak szokták rövidíteni (alapképzés, nappali, költségtérítéses)
2012. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De tényleg azt jelenti.
2012. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert a személyes adatoknál a finanszírozási formánál is ugyanez szerepel...
2012. nov. 1. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Szóval hol lehet ezt megnézni, mert ha én rámegyek a kurzusaimra, azon belül névsor, ott pl. nem írja ki, csak a szakot, meg, hogy nappali. Tehát???
2012. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig jó helyen nézed, tesis kurzusnál és látom mindenki finanszírozási formáját.
2012. nov. 1. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Furcsa, azért köszi.
2012. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!