Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgázból milyen zh kérdések...

Közgázból milyen zh kérdések várhatóak?

Figyelt kérdés
Hétfőn írok zh-t és kb fingom sincs az egész tárgyról:D (ezzel nem menőzni akarok szégyelem magam miatta plz help!)

2012. nov. 3. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: erre milyen választ vársz? Ezernyi kérdés lehetne attól függően, hol mit tanulsz pontosan.
2012. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%
mi a GDP
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

tankönyvem a : Közgazdaságtan alapfokon simanoszky zoltán, szolt katalin, bálint dénes könyv...

Tanár azt mondta hogy ilyen "Kiválasztós" kérdések lesznek (én csak tippelősnek hivom)


De igy átlagba miről kéne tudnom?

mert kinyitottam a könyvet de be is csuktam mert nagyon zsúfolt

2012. nov. 3. 20:35
 4/14 A kérdező kommentje:
so valaki?
2012. nov. 3. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ööö... évfolyamtársak, felsőbbévesek? Más nem tud erre válaszolni -.-"
2012. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Antiszoci vagyok ^^'
2012. nov. 3. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekünk a 3 optimumos számítás közül volt egy, egy másik számolós feladat, ami nem optimumos, a többi meg elmélet volt. Többet nem tudok segíteni.
2012. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez kellemetlen, én másfél hetet tanultam ahhoz, hogy megbukjak... :/ Tény, én nehezebben tanulok az átlagnál... de... egy nap alatt megtanulni a közgázt?
2012. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ha pl mikrós dolgokat tanultok, akkor a kifejezések pl TC, MRS, ezekkel lehet számolni is amihhez szöveges feladatok vannak és ku.va nehéz :D szóval hajrá. én kedden írnák belőle zh-t, de nem megy, inkább majd vizsgázok belőle :D
2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nah vettem a bátorságot és fellapoztam a könyvet XD

Annyira nem vészes már csak azt nem értem azt mondta h "kiválasztós" lesz aka tippelős

most igy mit tanuljak?XD

2012. nov. 5. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!