Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munka lehetőségei...

Milyen munka lehetőségei vannak esti okj mellett egy 18 éves lánynak Budapesten?

Figyelt kérdés

nem akarok szalagra menni

gondolom mivel esti okj-n vagyok diákmunkára nem mehetek

vagy tévedek? pincérnősködhetek? nincs ilyen végzettségem, de van rá lehetőség?


2012. nov. 7. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem Vegas kis csaj, hogy képesítés nélkül engednek pincérkedni

Nem marad más mint a szalagmunka, 2műszakban gyárban, mivel Miskolc semmivel nem különb Budapestnél, így a körülöttem lévőkről elmondhatom, mindenki aki még tanul, az kénytelen gyárba menni, vagy pedig erotikus melót vállalni

20/F

2012. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem hittem hogy Vegas, nem vagyok tudatlan se "kis csaj"

csak reménykedtem benne, hogy nem kell szalagon dolgoznom napi 8 órát és kikészíteni magam mind testileg és mind szellemileg...

2012. nov. 7. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy azt hidd hogy kikészülnél, különben sem életed munkája lenne, csak átmeneti

előző voltam

2012. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt nem mondtam, hogy nem vállalnám be

mindent azért csinálok, hogy később bejuthassak a jogi egyetemre, ha ehhez okj mellett dolgoznom kell

2012. nov. 7. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor dolgozni fogok

lemaradt :D

2012. nov. 7. 20:04
 6/6 anonim válasza:
Én is esti suliba járok. Biztonsági őrként dolgozom. 24 órában tanulhatok. Szerintem suli mellé ennél jobb melót nem találsz, van olyan munka ahová kifejezetten nőket keresnek. Most is dolgozom, vagy legalább is úgy csinálok :)
2012. nov. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!