Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Halasztást kell kérnem az...

Halasztást kell kérnem az iskolában?

Figyelt kérdés
Most múltam el 18éves,terhes vagyok, oks tanfolyamra járok bolti eladónak tanulok, viszont nem járhatok gyakorlatra mert veszélyeztetett terhes vagyok.mit kell tennem táppénzen vagyok, most kapom az ősztön díjat, meg a családi is jár utánam? kérjek halasztást, és mondjak vissza mindent, vagy mit kell ilyenkor tenni?
2012. nov. 7. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Most le leszek pontozva és szólva ezért, de ezeket a kérdéseket nem akkor kellett volna átgondolni, amikor úgy döntöttél, hogy gyereket vállalsz?


Amúgy a családi biztos, hogy nem jár, mert a gyerek még nem született meg.

2012. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem leszel lepontozva, ha terveztem volna a gyermeket akkor utána járok a dolgoknak, de mivel most abban a helyzetbe vagyok hogy az iskolából nem kapok választ hogy mi legyen, nem tudom hogy mit csináljak.
2012. nov. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!