Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyagi okok miatt sajnos abba...

Anyagi okok miatt sajnos abba kell hagynom az egyetemet és államilag támogatott vagyok. Tehát ha kitöltöm a passzív féléves, avagy megszüntetéses papírt, leadom, elfogadják, akkor vissza kell fizetnem a félév díját? Mert nem önköltséges vagyok.

Figyelt kérdés
Mert idén valami új, hülye TVSZ (Tanulmányi és Vizsgaszabályzat) van. Marha jó! Elvileg 180.000-t kell perkálni.

2012. nov. 8. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Valószínűleg félévkor én is otthagyom a főiskolát, és bennem is felmerült ez a kérdés. Kicsit utánajártam ezt találtam:


[link]


nem tudom mennyire igaz, de a legjobb ha bemész a TO-ra és megkérdezed. Ha kaptál választ légyszives írd meg nekem!! Köszönöm Sok sikert!!

2012. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hétfőn megyek is a TO-ra, aztán leadom a passzív féléves papírt. mert elvileg ha az azonnali megszüntetést kérem, 90 napom van fizetni. ha a passzívosat és nem folytatom szeptemberben, akkor elvileg szeptemberig kell fizetni.
2012. nov. 10. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
És mennyit kell fizetni? Ha passzív félév is letelik azt is ki kell fizetni?
2012. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, ezért kérdezem meg TO-n. passzívot csak azért kérek, hogy több időm legyen fizetni. ha most megszüntetném, perkálhatnék hamar.
2012. nov. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!