Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szülői igazolás gyakorlati...

Szülői igazolás gyakorlati helyen?

Figyelt kérdés

Érettségi után vagyok, 2 éves szakmai képzésen. Akik eddig hiányoztak a csoportból, mind táppénzes orvosi igazolást vittek, mivel a sima orvosi nem megfelelő mert ez valamilyen szinten munkahelynek is számít.. A kérdésem az lenne, hogy mivel az iskolában elfogadják a szülői igazolást, vajon a vállalkozó elfogadja-e mert evégre még tanuló vagyok !?

A válaszokat előre is köszönöm ! :)



2012. nov. 10. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Egyetemen sem fogadják el.

Gondold végig. Ha még az orvosi igazolás sem jó, akkor egy felnőtt embernek egy szülői igazolását miért fogadnák el? Egyébként nekünk már a gimiben is nagyon húzták a szájukat a tanárok a szülői igazolásnál.

Ettől függetlenül próba-szerencse, de túl sok esélyt ne adj neki! Inkább menj el orvoshoz és kérj tőle olyan igazolást, ami kell.

2012. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, ez már nem középiskola, te már felnőtt embernek számítasz
2012. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, hogy felnőttnek számítok, de nappali tagozat. És 2 nap elméleti oktatás van az iskolában, ahol az osztályfőnök gond nélkül elfogadja. Akk ez hogy van ??
2012. nov. 10. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem...

Ha tudod, hogy elfogadja az ofő, akkor miért kérdezted egyáltalán a kérdést?

Azért írtam, hogy azért próbáld meg, hátha mégis elfogadja, de ilyen esetekben legtöbb helyen nem fogadnák el.

2012. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt ott kéne megkérdezni, és nem itt.

másrészről az egyetemen is van nappali tagozat, mégis pofánröhögnének (jogosan), ha odaállnék a gyakvezérem elé egy szülői igazolással.

2012. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem az osztályfőnöknek kell adnom az igazolást,hanem a gyakorlatot tartó vállalkozónak, mivel gyakorlatról hiányzok. De a vállalkozó, orvosiból csak a táppénzest fogadja el, ezért érdekelt volna,hogy van-e értelme bepróbálkoznom a szülőivel..
2012. nov. 11. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs sok értelme.

Inkább kérj egy táppénzes igazolást az orvosodtól, ha tudsz, és azt add oda, mert a szülői igazolással valószínűleg körberöhög és csak égeted magad, és esetleg utána már az orvosit sem fogadja el.

Csak ha nagyon nem tudod megoldani máshogy, akkor próbálkozz vele.

2012. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!