Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eper.hu nem enged belépni a...

Eper.hu nem enged belépni a fiókomba, miért?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy hibás a jelszó és belépési név, pedig nem... mit tegyek? :(

2012. nov. 14. 21:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, pedig biztosan jó felhasználónevet és jelszót írok be és néha beenged néha nem...
2012. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ugyanez a problémám... és mindjárt lejár a határidő és nem fogom tudni beadni. gratuláció nekik, egy emberrel kevesebbnek kellesz adniuk (Y)
2012. nov. 18. 16:39
 3/19 anonim ***** válasza:

engem sem enged be, nem voltam biztos benne, hogy a jelszavam jó ezért kértem egy újat (ez is kb. 40 próbálkozás után sikerült, mert azt a felhasználónevet és e-mailt használjam amit regisztrációnál megadtam)


Aztán az új jelszóval sem tudok belépni, tegnap este írtam levelet nekik, ma kaptam választ h írjam meg a felhasználónevet, adószámot, pályázati kategóriát...de hogy ez hogyan segít abban, hogy belépjek, nem tudom...


De azért várom a fejleményeket :D

2012. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem enged be akkor próbáld itt:


[link]

2012. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Így se sikerül sajnos... de azért köszönöm :)
2012. nov. 20. 01:55
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is gondom van vele. Szintén nem enged be, nem enged újra regisztrálni és az elfelejtett jelszónál is azt írja ki h nem jó. Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem tudom hanyas, megoldották a problémádat?
2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, azt meg tudnád írni, hogy milyen emailcímre írtál?
2012. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

info@kih.gov.hu erre a címre írtam.


de sztem erre is lehet: bursa@emet.gov.hu


nekem az volt a probléma, hogy az eper rendszerbe próbáltam belépni nem az eper-bursába. -.-"

2012. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Secu válasza:
Nekem meg mindig kiírja,hogy runtime error és akkor fél napig nem is tölt be. Nekem meg az lenne a kérdésem,hogy ti fel tudtatok tölteni dokumentumot?És ha igen,hogyan?Mert a pályázatkezelőben le van írva,hogy arra a zöld jelre kattintsak,de én nem látok olyat!!
2012. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert még fel is kell tölteni? Nem csak regisztrálni kell, kinyomtatni az a cuccot és leadni az önkormányzatnak? Lehet hogy én tudom rosszul.
2012. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!