Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik 19 igazolatlan...

Mi történik 19 igazolatlan óránál? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Gyakorlati órára 7-re kell beérni, de én nem szoktam olyan koránra bemenni. Igen, csak a büdös paraszt tanárom, hogy fordulna fel, 10-15 perc késésért is igazolatlan órát ad. Amikor meg elkezdek veszekedni vele, azt mondja, lehet menni az Ombudsmanhoz. Bezzeg ha mondjuk ő menne inkább mondjuk a busz alá.. namindegy. Szóval, 19 igazolatlannál mi van?
2012. nov. 19. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért a tanár paraszt, hogy te késel el? Talán az ő oka?

[link]

2012. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Én csak azt nem értem, hogy miért Neked áll feljebb? Teljesen igaza van a tanárodnak, ez mindenhol így működik. Azt meg hadd ne minősítsem, hogy nem azért késel, mert nem jön úgy a busz, hanem mert tapló vagy, nem kelsz fel és direkt nem érsz oda időben. Nem Te körülötted forog a világ, jobb ha ezt most megtanulod, mi lesz később? ......
2012. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

A tanár tudja, hogy beérsz, csak késni fogsz?


Csak mert ma már minden suliban elektronikus napló van, ahová a tanárnak már az óra elején be kell írnia a hiányzókat, és a hiányzás státuszát (amennyiben ismert). Ha ő rendes akarna lenni (de miért is kellene, tettél érte valamit?), akkor esetleg megteheti, hogy nem ír be, mert tudja, csak késni fogsz...


És ha ezt követően mégse mész be, mert épp nem késel, hanem megbetegedtél, akkor ezért őt fogják elővenni, és ki is rúghatják, mivel hivatalosan okirat hamisításnak számít!


Ha a közlekedés olyan rossz, hogy nem tudsz korábban beérni vidékről, akkor beszélj az igazgatóval, hogy emiatt nem megy... és kérded meg, van-e valamilyen alternatíva, hogy emiatt ne legyen igazolatlanod? Pl. 1-2 szünetet bent maradni, vagy tovább bent lenni, ilyesmi....


Ha meg csak nem akarsz korán bemenni, akkor nyeld le a békát... felnőttkorban sem úgy megy többnyire, hogy akkorra járok be dolgozni, amikorra én akarok...

2012. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!