Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Égő, ha most kezdtem a jogi...

Égő, ha most kezdtem a jogi egyetemet, és 33 évesen fogom befelyezni?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekel mások véleménye, így alakult az életem.... A kérdés a dolog megítélésére irányult, nos?
2012. nov. 20. 22:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Érettségi mennyi volt?
2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Azt viszont igencsak égőnek tartom, hogy egyetemre akarsz menni, miközben azt sem tudod leírni hogy "befejezni". A jogi egyetem előtt szerintem nem ártana megtanulni írni.

2012. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

B.sszus, nagyon gáz, na, ez most tényleg égő...:) a hulye mobilon bekapcsolva maradt az autom. szokiegeszites, ekkora sz.rt! :)

Bocs, igazatok van.

2012. nov. 20. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár érdekes, hogy azt írod nem érdekelnek a vélemények, ellenben felteszed a kérdést. :D


Én is 27 leszek, ha végzek a mesterrel, de inkább gyűjtök referenciát, tapasztalatot addig is.


5 éves középsuliba jártam, utána megcsináltam a 4 logisztikai szakmát 2 év alatt, most csinálom a Bsc-t, és még majd megyek logisztika Msc-re. Így leszek olyan öreg. :D

2012. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarom összetörni az álmaidat, de vedd figyelembe, hogy a jogászoknak nem biztos az elhelyezkedés, és ha sikerül is, valószínűleg nagyon alacsony fizetést kapnál és nem is azt a munkakört tölthetnéd be, ami neked tetszene. Csak akkor ajánlom, ha lenne biztos állásod, ill. ha nem jönne össze az elhelyezkedés legyen egy B terved.
2012. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Azt hozzá kell tennem, hogy a jogászok rengeteget is kereshetnek (legtöbbet szerintem ők keresnek Magyarországon), de nagyon keveset is. Szóval kétélű fegyver.
2012. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minden szaknál érvényes ez hogy keveset is kereshetnek, de sokat is.... de azt gondolom bármilyen szaknál elérhető egy normális fizetés, ha az illető megfelelő szakember. Amúgy jogot tanulok én is, 26 leszek mire végzek (nappalin), majd PhD.zek, szóval 30 éves koromig simán tanulok...meg még utána szakjogász képzés meg egyebek. Szóval manapság már nem nézik a kort, 20 felett ált. összemosódnak már az emberek :D
2012. nov. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Hihetetlen ez a "befelyezni", mintha nem is én írtam volna, egyszerűen bántja a szemem, akárhányszor ránézek.... Ezek szerint csak ez az égő, és nem az egyetem.... Megnyugodtam.

2012. nov. 21. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre szeretnél majd menni?
2012. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pécsre
2012. nov. 21. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!