Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor fogom már megkapni a...

Mikor fogom már megkapni a diákigazolványomat?

Figyelt kérdés
már szeptember 5-én megcsináltattam a formaságokat, befizettem a pénzt, az iskolában azt mondták, hogy ki fogják postázni a címemre, de nem jött még semmi. esti tagozaton tanulok. az ideiglenes diákom is lejárt már egy hónapja, én pedig nem vagyok hajlandó egész jeggyel iskolába járni.
2012. nov. 21. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell kérned igazolást, hogy ott tanulsz. Nekem is már rég meg lett rendelve, de felvilágosított egy többéve odajáró, hogy neki majdnem egy év volt mire megkapta. E
2012. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudsz kérni új ideiglenes diákot.
2012. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Ideiglenes diákigazolvány már nincs, ha nem járt volna le, sem lenne érvényes. Az iskolában kérsz egy igazolást, A/!-es lap, amit az iskola tud kinyomtatni arról, hogy megrendelted az igazolványt. 60 napig érvényes. Az igazolványokat nem az iskola postázza, hanem a gyártó. A legnagyobb probléma ezzel az egész rendszerrel az, hogy úgy álltak át az új típusú diákigazolványokra, hogy nem volt kész a szoftver háttere, nem tudják olyan ütemben feldolgozni, ahogy az igénylések indokolnák.
2012. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A/4
2012. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, én is arra az A/4-es igazoló lapra gondoltam, de azt kb. mindenki ideiglenes diáknak hívja.
2012. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Augusztus óta nem kaptam meg. Majd arra megkapom, amire végzek...:((
2012. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát köszi, akkor nem csak én vagyok így vele :(
2012. nov. 21. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is idegeskedek:)Én még csak október 5 óta várok...
2012. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!