Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hátrányom származik...

Milyen hátrányom származik majd abból ha nem megyek el az egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Nem fogok tudni résztvenni rajta:(
2009. aug. 16. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Én sem tudtam elmenni anno, mivel dolgoztam helyette. De mégis elvégeztem!
2009. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést, még hányszor fogjátok feltenni? Kb. 10-en megkérdezték már... kicsit olvass vissza, vagy írd be a keresőbe.
2009. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Annyi előnnyel jár, hogy megismersz pár tucat embert, és az elején nem rossz, ha van pár ismerős, aki tud segíteni, ha valamit nem tudsz (ügyintézés, stb.). Utána úgyis megismersz mindenkit, aki számít. Tehát kb. az első 1-2 heted lesz kicsit nehezebb talán.
2009. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!