Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár megteheti azt, hogy...

A tanár megteheti azt, hogy nem fogadja el az igazolást és beírja igazolatlannak?

Figyelt kérdés
Van egy ténylegesen igazi, korrekt igazolásom, de nem akarja elfogadni, azzal fenyegetőzik, hogy beírja igazolatlannak... Van ilyen emberek?...

#igazolás #tanár-diák összetűzés
2012. nov. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor teheti meg, ha határidőn túl mutattad be, de akkor igen, mivel a napló is lezár 5 nap után. Mivel indokolja egyébként?
2012. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy még csak 11.-es vagyok és elmentem az egyetemi nyílt napra, de ott adtak igazolást a napról... Elvileg még nem kéne ott lennem, biztos lógni mentem blablabla...
2012. nov. 22. 19:57
 3/4 anonim válasza:
Ha az a suli ahová mentél nyíltnapra adott neked egy igazolást ami érvényes és határidő előtt bemutattad neki akkor el kell h fogadja.
2013. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11.-be nálunk se fogadták el. Miért nem íratsz szülőit?


12.-be lehet ezt eljátszani...

2014. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!