Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan éltétek meg a...

Ti hogyan éltétek meg a problémás tanárokat és én mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elment nyugdíjba a volt matek tanárom egész jó fej volt mindig 3-4-es volt nála sajnáltam,hogy elment de az élet megy tovább így hát jött helyette más.Az első napon egész kedves volt a tanár aki jött helyette de utána meg elkezdődött a III.világháború.Egyrészt olyan semmiségeken akad ki,hogy miért viselek kék pulcsit 1.) mi köze hozzá? 2.) csak kék meg zöld pulcsim van.A kedvencem azért adott 1-est mert nem volt a könyvtári könyvem bekötve.Aztán azért van kiakadva mert nem tudjuk a matekot, holott abból áll az egész óra,hogy bejön és leül és néz minket meg se szólal aztán másnap szid,hogy hülyék vagyunk velem is elkezdett veszekedni,hogy ,,XY-kám te egy akkora igazi sötét ember vagy,hogy a pofám leszakad de ha majd adok egy pofont akkor helyre jönnél...kis szaros" és a legjobb,hogy ezt az anyagot nem is vettük amire nem tudtam a választ.Hát igen igazgatóhoz mennék már de akkor meg meg is buktatna.Szüleimnek már mondtam, mondták,hogy beszélnek de mondtam,hogy nem mert abból meg baj lesz (már mint csesztetni fog).Na mi legyen mi ilyenkor a teendő?Nektek is volt ilyen tanárotok ha volt,hogyan értétek meg az órákat?

2012. nov. 21. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Az osztály "egy emberként" menjen az igazgatóhoz panasszal. Akkor nem lesz kin bosszút állnia, egy egész osztályon meg ezek után nem mer.
2012. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!