Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végigcsináljam, vagy maradjak...

Végigcsináljam, vagy maradjak az elhatározásom mellett? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy egyetemet, de abba szeretném hagyni, mert át akarok menni egy másikra.


Egyrészt nem olyan az egyetem mint amire számítottam, és bár tudom a másik sem biztos, hogy olyan lesz mindenképp meg szeretném próbálni.


Ami lényeg: én most leálltam az egésszel, nem szenvedek a leadandókkal, nem járok be rendesen órákra, sokáig alszom, már egy csomó tárgyam biztosan nem lesz meg, feladtam. Fél évig még itt maradok gyakorolni, lazulni utána átmegyek a másik egyetemre (ha sikerül)


Na, viszont, olyan szinten lehangoló, hogy mindenki más csinálja a dolgait mint a güzü én meg csak itt vagyok mint valami elveszetett tárgy, hogy még akkor is totálisan elveszi az életkedvem, ha nem okozok feltétlen rosszat magamnak ezzel. Úgy érzem magam mint valami kiközösített, vagy nem tudom, de csak emiatt, hogy leállok a sulival. (folytatni semmiképp sem szeretném)


hogyan dolgozzam fel ezt az egészet úgy, hogy ne menjen a jövőbeli események rovására?


2012. nov. 23. 17:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!