Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell ehhez...

Milyen végzettség kell ehhez a munkához?

Figyelt kérdés
A Lidl-ben láttam (nagyon sokszor) hogy van ott x személy (max. 20-22 éves lehet, tehát nem az évek tapasztalata miatt van olyan pozícióban ahol van) aki csak jár körbe egy mappa-szerű papírral, megnézi miből mennyi van, ha kevés a nyitva lévő pénztár, szól hogy nyisson ki egy újabb, ha kevés a vevő, akkor szól hogy ez meg az a pénztár zárjon be, ha egy pénztáros valamit rosszul üt be akkor neki szólnak, hogy jöjjön és valami kulccsal vagy kóddal ezt sztornózza, stb. De soha nem ült még pénztárban, (nagyon sok napszakban jártam már ugyanott sok hónapja), nem láttam még hogy árut töltene fel, tehát nem valami egyszerű munkás.
2012. nov. 23. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

talán üzletvezető, aki ellenőriz és parancsokat oszt. ezt okj-s tanfolyamon is oktatják, vagy kereskedelmi végzettséggel is lehetsz.


esetleg még vmi gyakornok lehet, aki kereskedelemmel kapcsolatos diplomára gyúr.

2012. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ún. floor manager, aki felügyeli, hogy sehol ne legyen fennakadás. Én arra tippelnék, hogy friss diplomás gyakornok, aki vezetői pozícióra készül.
2012. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!