Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Nagyon régóta elhatározta...

Üdv! Nagyon régóta elhatároztam, hogy rádiós műsorvezető vagy zenei újságíró szeretnék lenni. Kérdés:ehhez a két szakmához elég lenne okj-s közép vagy felsőfokú végzettség, vagy mindenképp kellene a főiskolai esetleg egyetemi diploma?

Figyelt kérdés
Először gondoltam az egyetemre,kommunikáció-média szakon,de államira esélyem se volna,a fizetős eléggé drága,anyagi helyzetem kb nincs,ráadásul egyszer egy rádiós azt mondta,hogy neki is megvan a diploma,de semmit nem ért vele,csak a kapcsolatainak köszönhetően került be rádióhoz(PontFm).Újságíróknál még ennyire sem tudom mi a követelmény.
2011. jan. 12. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A média területén 99,9%-ban mindenhova kapcsolatok kellenek! Lehet bármilyen végzettséged, ha nincs ismerősöd aki benyomjon, akkor veszett ügy!
2011. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg elég egy középfokú okj-s is?
2011. jan. 19. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha baromi jó kapcsolataid vannak semmi nem kell...
2011. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. jan. 20. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"ehhez a két szakmához elég lenne okj-s közép vagy felsőfokú végzettség, vagy mindenképp kellene a főiskolai esetleg egyetemi diploma"


A felsőfokú végzettség = a diplomával.

A felsőfokú szakképesítés = az OKJ-val.

2011. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!