Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehhez a szakhoz kell majd...

Ehhez a szakhoz kell majd 2013-tól emelt érettségi valamiből?

Figyelt kérdés

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus


az orvosihoz kell, de ehhez nem gondolnám

szerintetek?


2012. nov. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem melyik karára gondoltál?
2012. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miskolci egyetem egészségügyi
2012. nov. 24. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell:

[link]


Én is nézegettem, nagyon szeretném ezt a szakot, de Debrecent nem engedhetjük meg magunknak, ide meg inkább nem megyek :(

2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

miért nem engedhetitek magatoknak az állami képzést?

az ingyenes max koli

baj van a miskolci egyetemmel? nem ismerem

2012. nov. 24. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan kezdjem el taglalni az anyagi helyzetünket? Mert nem lehet, 100x végigjátszottuk, sehogy sincs rá mód.


Ez csak főiskola, és azzal nem igazán lehet elhelyezkedni, sokaktól hallottam, hogy vagy munkanélküli lehetsz vele, vagy nővérke.

2012. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és az baj, hogy a középsuliban marketinget tanultam és nem érettségizek még középszinten se kémiából vagy bioszból csak marketingből és vállgazdból?
2012. nov. 24. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem fogadják el. Az informatikát igen, meg valami szakmai előkészítő tárgyakat, de nem hiszem, hogy gazdaságit.
2012. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!